Oferta

Sofy Karup

Sofa Karup

Lubisz meble z charakterem, takie, jakich nie znajdziesz w sieciówkach i nie spotkasz w domach znajomych? Wprowadź do swoich wnętrz powiew dalekowschodniej kultury, wybierając sofy Karup. To duńska marka, którą z przyjemnością prezentujemy naszym klientom poszukującym doskonałej jakości w minimalistycznym wydaniu. W projektach sof Karup Design, tak samo jak leżanek i foteli tej marki, priorytetem jest solidność wykonania. Widoczne tu drewniane stelaże, maty tatami, materace futon z bawełnianą poszewką i wypełnieniem z recyklingowanych włókien bawełniano-poliestrowych stanowią znak rozpoznawczy projektów duńskiego producenta.

Inspirując się japońską kulturą snu, Karup Design tworzy sofy, fotele i leżanki zachwycające ponadczasową prostotą, komfortem oraz jakością. Obejrzyj je w naszych katalogach i zamów – wyposaż salon, pokój dzienny, sypialnię czy gabinet. Ciesz się ergonomiczną, bezpieczną przestrzenią, w której każdy domownik oraz zaproszony gość ma do dyspozycji miejsce dla siebie.

Praktyczna i łatwa w obsłudze rozkładana sofa Karup

Twój salon to jednocześnie sypialnia? A może miejsce, w którym śpią Twoi goście, kiedy Cię odwiedzają? Rozkładana sofa Karup zapewni każdemu z użytkowników komfortową przestrzeń do spania lub ułożenia ciała w pozycji półleżącej. Szybkie rozkładanie pozwala w kilka sekund zamienić szeroki fotel Karup w łóżko. Każdy z tych mebli jest wprost stworzony do relaksu – jak się okazuje nie tylko w dzień, lecz także w nocy.

Stwórz kompletną strefę wypoczynkową z fotelem i leżanką

Sama sofa Karup choć piękna, może nie być dla Ciebie dostatecznie duża. Masz rodzinę? Zapraszasz do swojego domu przyjaciół? Koniecznie zbuduj wokół tego mebla strefę wypoczynkową, którą uzupełnisz o stylową leżankę Karup i dopasowany do niej pod względem formy oraz koloru fotel Karup. Mogą to być meble na drewnianych stelażach lub same materace położone bezpośrednio na ziemi. Są łatwo dostępne i wyglądają tak wygodnie, że wprost zachęcają do tego, aby usiąść, złapać oddech, odprężyć się lub zatopić w rozmowie. Bardzo ciekawą opcją są rolowane fotele rozkładane Karup, który w kilka chwil zmieniają się z leżanki w siedzisko i odwrotnie.

Zamów sofy Karup Design, wyposaż swój salon w japońskim klimacie

Choć powstaniu sofy Karup, fotela czy leżanki przyświeca japońska filozofia, meble te są na tyle uniwersalne pod względem kolorystyki czy formy, że pasują zawsze i wszędzie. Zwłaszcza, że możesz zamówić je w kilku kolorach do wyboru – kamiennym, ceglastym, w odcieniu dojrzałych kłosów zboża, burgundu czy jasnego beżu.

Zapraszamy do obejrzenia leżanek Karup, pasujących do nich foteli oraz sof.