Oferta

Futony

Futon

Czy marzysz o głębokim, spokojnym śnie, który pozwoli Ci obudzić się w pełni odświeżonym i gotowym na nowy dzień? Tęsknisz za energicznymi porankami i kojącymi wieczorami, które zaczynały i kończyły się w wygodnym łóżku na idealnie dopasowanym do ciała materacu? Jeśli tak, to futon Karup może stać się Twoim najlepszym wyborem i pomocą w poprawie jakości snu, a przez to i ogólnego samopoczucia. Sen to zdrowie, dlatego w myśl japońskiej filozofii, warto zadbać o swój komfort, a także o potrzeby ciała.

Oferujemy futony w wielu wersjach do wyboru, zarówno na pojedyncze łóżka nastolatków, jak i łóżka dziecięce czy małżeńskie. Zapytaj o dostępnie wymiary – również niestandardowe. Odkryj jakość snu, która od wieków uszczęśliwia Japończyków, wpływa na ich wydajność oraz samopoczucie.

Futon – japońska filozofia w polskim domu

Futony od wieków pomagają Japończykom w zachowaniu równowagi i zdrowia psychicznego. Wpływają pozytywnie na komfort oraz ergonomię snu, pozwalając maksymalnie wykorzystać każdą minutę przeznaczoną na relaks we własnym łóżku. Teraz możesz również doświadczyć tego niezwykłego komfortu i spokoju w swojej sypialni – zobacz naszą ofertę futonów Karup, duńskiej marki specjalizującej się w produkcji mebli inspirowanych dalekowschodnią kulturą.

Futon Karup to połączenie tradycji japońskiego snu i nowoczesnego designu. Marka dba o jakość produkcji, od projektu, przez dobór materiałów (w dużej mierze naturalnych), aż po wykonanie.

Duży wybór materaców Futon – znajdź swój

Spanie na futonie to nie tylko komfort, ale także zdrowie. Futony Karup wykonane są z naturalnych materiałów, takich jak bawełna, len, wełna, kokos i lateks, co oznacza, że ​​skóra oddycha podczas snu. To pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała i zapewnia zdrowszy sen. Dodatkowo futon nie gromadzi kurzu i roztoczy, co jest szczególnie korzystne dla alergików.

W naszej ofercie znajdziesz ergonomiczne futony – niskie i wysokie, przeznaczone na pełnowymiarowe łóżka, jak również składane (rolowane) idealne do zabrania w podróż. Porównaj między sobą poszczególne modele, zwracając szczególną uwagę na ich twardość, sprężystość, skład. Korzystaj z nich zgodnie z zaleceniem producenta, aby realnie poprawić nie tylko komfort snu, ale też jego higienę.

Polecamy Ci futony w kilku wariantach kolorystycznych. Jako detalista na pewno docenisz to, że masz pełną kontrolę nad rozmiarem, formą i kolorem materaca. Futon Karup może być czarny, brązowy, bordowy, kremowy, karmelowy, a nawet żółty czy błękitny.