Oferta

Maty tatami

Maty tatami

Jeśli jesteś miłośnikami designu, komfortu i funkcjonalności, to właśnie tutaj znajdziesz najlepsze produkty do wyposażenia swojego domu, a konkretniej do zaaranżowania w nim niesamowicie wygodnych stref wypoczynku. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze to maty tatami Karup. Duński producent oferuje inspirowane tradycyjnym japońskim stylem słomiane podkładki pod materace futon. Są one naturalne, solidne i doskonałe dla osób, które szukają bezkompromisowych rozwiązań w kwestii jakości i zdrowia swojego snu.

Czym są maty tatami?

Maty tatami to tradycyjne japońskie maty, które od lat cieszą się ogromnym uznaniem na całym świecie. To spory zwrot w kierunku tradycji – tatami od wieków były obecne w japońskich domach, a w oryginalnej wersji powstawały ze słomy ryżowej oraz plecionej słomy trawy igusa. Cechowały się przy tym solidnością, a zarazem naturalnym wykończeniem, co sprawiało, że służyły użytkownikom latami. Jeśli dzisiaj zdecydujesz się na ich duńską wersję, czyli tatami Karup zyskasz dokładnie to samo!

Te maty nie tylko doskonale izolują od zimnych podłóg, ale także dodają pomieszczeniom specyficznego uroku i stylu. Bywa, że są stosowane także jako dekoracje lub gadżet oddzielający od siebie dwa pomieszczenia czy zasłaniający wnęki.

Bogaty wybór mat tatami, gwarancja oryginalności

Oto kilka przykładów produktów Karup – mata tatami, które świetnie nadają się do wyposażenia różnych pomieszczeń w domu i zaaranżowania przestrzeni w ciekawy, niebanalny sposób:

  • maty tatami do sypialni – stwórz atmosferę spokoju i relaksu w swojej sypialni, wybierając maty tatami na podłogę. Są one nie tylko przyjemne w dotyku, ale także nadają pomieszczeniu ciepła i elegancji,
  • maty tatami jako siedziska w pokoju gościnnym – to niezwykłe połączenie sofy i łóżka, które umożliwia wygodne spanie i odpoczynek. Dodatkowo, jego stylowy design sprawi, że stanie się ona centralnym punktem pokoju,
  • maty tatami do praktyki jogi i medytacji – jeśli medytujesz, maty tatami zapewnią Ci odpowiednie wsparcie i komfort podczas treningów. Ich naturalny wygląd stworzy spokojną i relaksującą atmosferę,
  • maty tatami do dziecięcych pokoi – dla rodziców poszukujących bezpiecznego i komfortowego rozwiązania do dziecięcych pokoi, maty tatami stanowią doskonały wybór. Są one antyalergiczne i łatwe do utrzymania w czystości.

Tatami Karup to gwarancja jakości, elegancji i innowacyjnego podejścia do designu wnętrz. Produkty duńskiej marki są znane z doskonałego połączenia tradycji z nowoczesnością, zachowują świetny balans między tym, co współczesne i ładne, a tym, co klasyczne i praktyczne.